Yükleniyor

Hizmetlerimiz

TAŞIMA YEMEK HİZMETİ

İşletmeler personellerinin yemek ihtiyaçlarını karşılayarak verimli bir çalışma ortamı oluşturabilir. Taşıma yemek hizmeti içerik olarak uzmanlık isteyen bir konudur. Yemeklerin hijyen kurallarına uygun bir şekilde hazırlanıp sunumunun yapılması gerekir. Bunun için firmamızdan kurumsal hizmet alabilirsiniz. Firmamız sektör içerisinde taşıma yemek konusunda yılların verdiği deneyim ve alanında uzmanlaşmış kadrosu ile sizlere hizmetvermektedir. İşletmelerin ihtiyaç duyduğu yemekler merkez mutfağımızda hazırlanır ve işyerinizdeki personellerinize kaliteli bir şekilde ikram edilir. Bu hizmette en önemli etken hijyen kurallarına uygun olarak hareket edilmesidir.
Yemek üretiminde kullanılan tüm malzemelerin 1.sınıf kalitede seçilmesine özen gösterilir. Damak tadınıza uygun olarak hazırlanan bu yemekler, besleyici özelliği ile de ön plana çıkmaktadır. Bu da güvenilir ve sağlıklı bir tüketimin oluşmasına yardımcı olur. Taşıma yemek hizmeti almak isterseniz, kurumsal müşteri temsilcilerimize ulaşmanız yeterlidir. Yemeklerin kalori değerleri de hesaplanmakta olup rapor olarak size sunulmaktadır. Bu sayede personeliniz için gerekli olan günlük enerji, vitamin ve mineral ihtiyacının alınmasını sağlayabilirsiniz.

Taşıma yemek hizmeti, belirlenen saat içerisinde ilgili menülerin hazırlanarak işletmenize sunulmasıdır. Yemekler size ulaşıncaya kadar sıcaklıklarını koruması için özel donanımlı thermobox ile taşınmaktadır.Yemek düzeni olan işletmelerde çalışma veriminin de oldukça yüksek olduğu bir gerçektir. Personel performansını olumlu etkileyen bu hizmet içeriği sayesinde en iyi sonucu elde edebilirsiniz.

images
images

YERİNDE YEMEK ÜRETİM HİZMETİ

Yerinde yemek üretim hizmeti, işletme bünyenizde yer alan mutfakta yada sizin gösterdiğiniz yemek üretimi için uygun alana mutfak kurulumu gerçekleştirilerek, personellerinizin yemek ihtiyacının karşılanmasıdır. Fabrika, okul, hastane vb. gibi personel sayısı fazla olan işletmeler için uygun olan üretim şeklidir. Dentat Yemek, işletme mutfağınızda oluşturduğu profesyonel ekibi ile Türk mutfağının leziz yemeklerini butik üretim anlayışı ile sizlere sunmaktadır. İşletmelere verdiğimiz yerinde yemek üretimi, TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI’nın denetimi sonucu verilen işletme kayıt belgesi alınarak gerçekleştirilmektedir.

YERİNDE YEMEK ÜRETİM HİZMETİ NASIL ÇALIŞIR

  •  İşletmenizde özel hazırlanan yemek menüsü ve yemek sunum hizmeti için gerekli olan hammadde ve diğer yardımcı malzemeler, tedarik sürecinden sonra işletmenizdeki mutfağa sevk edilir.
  •  Proje sorumlusu tarafından mal kabul kriterlerimize göre kontrol edilen ürünler ilgili depolarda muhafaza edilir.
  •  Günlük yemek menüsüne göre ön hazırlık ve uygun pişirme yöntemlerinden sonra üretilen yemekler personellerinize servis edilir.

OUTSİDE CATERİNG

Misafirlerinize yaz mevsiminin vazgeçilmezlerinden olan bir kır düğünü, toplantı, lansman, kokteyl vb.gibi harika bir catering organizasyonu düzenlemeye karar verdiyseniz, danışmanlarımız sizin için hizmetli ekibini yönetecek; arzu ettiğiniz menü üretimini yapacak ve siz, değerli vaktinizi sadece misafirlerinize ayırabileceksiniz.

images
images

KUMANYA HİZMETİ

Sizlerin belirleyeceği menü çerçevesinde (soğuk sandviç –sıcak sandviç –kek-içecek vb. gibi) paket içerisinde hijyenik şartlarda hazırlanan kumanyalar belirlediğiniz zaman içerisinde adresinize teslim edilir.